Korduma kippuvad küsimused

Mis on kohaletoimetamise hind?

Kohaletoimetamine on tasuta kõigile tellimustele alates 50 €! Kui Sinu tellimuse summa on alla 50 €, maksab tarne kõigest 1,90 €.

Milline on tellimuse tarneaeg?

Toodete kohaletoimetamise aeg erineb olenevalt sellest, millise brändi kaupu otsustad tellida. Üldjuhul jõuab enamus tellimusi Sinuni 2-5 tööpäeva jooksul. Osade brändide kaupadega läheb veidi kauem, hinnanguliselt 4-8 tööpäeva. Mõne üksiku brändi, näiteks Stella Soomlaisi, tarneaeg on isegi kuni 6 nädalat, kuna toode valmistakse spetsiaalselt Sinu tellimuse jaoks.

Iga toote eeldatav tarneaeg on täpsustatud tooteinfos. Mitme eri brändi tooteid tellides võivad need Sinuni jõuda eri aegadel.

Kas mul on võimalik tooteid kuskil näha ja proovida?

Kahjuks puudub meil hetkel füüsiline pood, kus saaks tooteid proovida. Kui toote sobivuse osas on kahtlusi, soovitame teha e-poe kaudu tellimus ning juhul kui kaup tõesti mingil põhjusel ei sobi, vahetame selle ümber või tagastame raha. Tagastamise postikulu eest maksame muidugi meie. Õnneks tuleb ette vajadust meie poolt pakutavaid tooteid tagastada või vahetada siiski päris harva. Igal juhul ei pea Sa selle pärast muret tundma!

Kuidas saan tellitud toote tagastada või ümber vahetada?

Kui soovid tooteid tagastada või ümber vahetada, kirjuta meile mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tellimuse kätte saamist e-mailile info@objectica.ee. Täpsusta, kas soovid tooteid tagastada või ümber vahetada. Ümber vahetamise korral lisa, millise mudeli ja suuruse vastu soovid vahetada. Vastame Sinu kirjale esimesel võimalusel ning saadame tagastamiseks vajalikud juhised. Tellimust on võimalik tagastada ainult pakiautomaadi kaudu ning tagastatav kaup peab olema uus, kasutamata. Kauba tagastamisel ja/või ümber vahetamisel lisakulusid Sinule ei kaasne, st meie katame kõik vahetamisega seotud transpordikulud. Lisainfot tagastamistingimuste kohta leiad siit.

Kas mul on võimalik oma tellimusele ise järele tulla?

Hetkel paraku selline võimalus puudub - saadame kõik tellimused välja Sinu jaoks lähimasse DPD pakiautomaati või lähedalasuva DPD pakiautomaadi puudumisel kulleriga.

Kas on võimalik tellimus vormistada ettevõtte nimele?

Jah, e-poest ostu sooritades on võimalik ost ka ettevõttena sooritada. Ostukorvist maksma suundudes on olemas ettevõtte nime lahter.

Kas ma saan välismaale tellida?

Hetkel tarnime kaupu vaid Eesti Vabariigi piires. Kui Sul on aga soov tellida kaupu välismaale, anna meile sellest kindlasti teada kas läbi kontaktivormi või kirjutades meile e-kiri info@objectica.ee ning me võtame Sinu soove oma edasiste plaanide juures arvesse!